Streak Ilahi Mp3 Çalarlar Genel Olarak Daha Küçük, Daha Hafif

Mp3 çalarlar şimdi baktığınız her yerde ve herkesin varmış gibi görünüyor. Televizyonda, filmlerde, okulda, ulaşımda veya yolda dolaşıp dolaşmamalarına rağmen bireyler. Dahası, tespitler kalıcıdır. Bununla birlikte, bu kadar çok sayıda alternatifle, özellikle ihtiyaç duyduğunuz en sisli fikre sahip olmadığınız durumlarda, ayrıcalıklı mp3 çaları gereksinimlerinize uyacak şekilde bulmak neredeyse zor!

ilahi mp3
ilahi mp3

Ne Tür Bir Mp3 Çalara Ihtiyacınız Olduğunu Biliyor Musunuz?

Burası en iyi mp3 çaların toplandığı yer. Bu mp3 çaları ne için kullanacağınızı anlamanız gerekir. Onunla rec merkezinde egzersiz yapmak ister misiniz? Tur çalıştırmak için kullanın? Bütün müziklerinizi bir araya getirme seçeneğine sahip olmak ister misiniz? Veya daha sonra belki ses sisteminize girmek ve hiçbir zaman bir albüm eklerken tüm müziğinizi çalmak için ilerlemeniz gerekebilir.

İş sürüşünüz için sarkacak bir şey mi ihtiyacınız var? Sizin için kritik olan resimleri gösterebilecek veya video belgeleri oynatabilecek bir şey mi? Mevcut en iyi mp3 çalarlardan birine ihtiyacınız var mı? Yoksa diğer taraftan satın alımınızdaki değerin değeri nedir? Açıkça görüleceği gibi, bir mp3 çalar satın almak için tercih ettiğiniz bir ton değişken vardır. Burada temel olanların bir bölümünü geçmeye çalışacağım.

Sabit Diske Karşı Çizgi

Çoğu mp3 çalar iki sınıfa ayrılabilir. Streak mp3 çalarlar veya sabit disk mp3 çalarlar. Streak ilahi mp3 çalarlar genel olarak daha küçük, daha hafif ve daha ucuz olacaktır. Ayrıca daha az müzik depolarlar, ancak daha büyük eylemlerle başa çıkma seçeneğine sahip olarak telafi ederler. Koşmak, nahoş arazide bisiklet sürmek … ve bu tür şeyler, mp3 çalarların gerçekten sabit disk oynatıcıları geride bırakmasıdır. Streak mp3 çalarlar, çalışırken veya finansal sınırda bir mp3 çalar satın alırken en çok yardımcı olurlar. Aynı şekilde yükseltilebilirler. Çok uzak olmayan daha büyük bir oyuncuya ihtiyaç duyacağınız şansı bırakmadan daha fazla müzik depolamak için hafıza kartını daha büyük bir kartla değiştirebilirsiniz.

Sabit disk mp3 çalarlar çoğunlukla “müzik kutuları” olarak bilinir. Sabit disk mp3 çalarlar büyük müzik birikimlerini ortadan kaldırmak için ya da daha büyük dosyaları depolamak için takviye sürücüleri olarak (ya da daha sonraki yeniliklerle … resimler göstererek ya da kayıtları oynatırken) kullanışlıdır. Sabit disk oynatıcılar, genişletilmiş çıkışları veya uzağa çıkanları çıkarmak için olağanüstüdür. Olduğu gibi, sabit disk mp3 çalarlar pahalıdır ve ne kadar önemli olursa, o kadar pahalı olur. Konsere göre temel maliyetinizi elde etmenize rağmen, büyüdükçe.

Önemli

Mp3 çalarların geniş bir yelpazesi vardır. Ses ve ses alternatiflerinden farklı oyun seçeneklerine. Tüm mp3 çalarlar da, bazı ürün paketlerinin diğerlerinden daha üstün olduğu müzik belgelerinin indirilmesi ve denetlenmesi için çeşitli programlama içeriğine sahiptir. Pil ömrü gibi şeyler de dahil olmak üzere ek olarak size ek bir zorunluluk olabilir, bu yüzden bir mp3 çaların özelliklerini edinmeden önce kontrol etmeye özen gösterin. Birkaç denetime izin verin ve bu konuda söylenecek olumsuz bir şey olup olmadığını kontrol edin.